رفع مسئولیت

رفع مسئولیت

« ​​​​بیانیه رفع مسئولیت یا اعلام فراغت »

تارنمای امام رضا به آدرس emamreza.org تمام تلاش خود را به کار بسته است تا صحت اطلاعات این تارنما را تضمین نماید، مع الوصف اطلاعات موجود در این تارنما تنها به منظور اطلاع رسانی به مشترکان، کاربران و علاقمندان به امام رضا بوده و به هیچ عنوان برای تارنما تعهد آور نمی باشد. لذا به هیچ عنوان در برابر هیچ نوع ادعایی اعم از حقوقی و یا کیفری و یا خسارات ناشی از اشتباهات تایپی، اطلاعات نادرست واصله از سایر مبادی مسئولیتی بر عهده نخواهیم داشت. شایان ذکر می داند، مطالب تارنمای emamreza.org و اطلاعات مندرج ممکن است بدون هیچ تذکر قبلی تغییر یافته، اضافه و یا کاهش یابند.

 

همچنین تمامی حقوق این تارنما برای نویسنده و مالک تارنمای امام رضا محفوظ بوده و این مطالب نباید در هیچ شرایطی بدون کسب اجازه قبلی از نویسنده و مالک تارنمای امام رضا مورد بهره برداری و یا استفاده و نشر قرار گیرد.

تارنمای ما:

به هیچ عنوان ضمانت نمی کندکه اطلاعات موجود در این سایت، دقیق، کامل، به روز یا بدون خطا باشد.

هیچگونه مسئولیتی در برابر تبعات ناشی از هر گونه استفاده از مضامین این سایت را بر عهده نمی‌گیرد.

هیچگونه مسئولیتی در برابر صحت اطلاعات موجود در گزارش‌های تحلیلی تهیه شده توسط کارشناسان این تارنما که بر روی این سایت قرار می‌گیرد بر عهده نمی‌گیرد و نظرات ارائه شده در این گزارش‌ها به هیچ وجه به عنوان توصیه‌ای نمی‌باشد و مسئولیت استفاده از این اطلاعات با مراجعه کنندگان به این سایت می‌باشد.امام رضا (ع)

به تارنمای فرهنگی ،پژوهشی و آموزشی حضرت علی بن موسی الرضا ،شمس الشموس ،سراج الله ، امام رئوف ،امام رضا خوش آمدید.

آخرین مطلب
پربیننده ترین مطالب
محبوب ترین مطالب
نویسندگان
پیوندهای روزانه
پیوندها
بایگانی